BALLETTIDE MUINASLOOD

BALLETTIDE MUINASLOOD

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.68€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muinasjutud ja ballett võivad põimuda, luues midagi tõeliselt maagilist? "Ballettide muinaslood" on raamat, mis viib teid rännakule läbi aegade, kus klassikalised lood ärkavad ellu graatsiliste tantsude ja liikumiste kaudu. See teos on pühendatud balletilavastustele, mis on saanud inspiratsiooni armastatud muinasjuttudest ja mida etendatakse teatrilavadel üle maailma.

Kui teie süda kiiremini lööb iga kord, kui kuulete sõnu "Tuhkatriinu", "Uinuv kaunitar" või "Pähklipureja", siis see raamat on just teile. Autor on kokku kogunud lood, mis on olnud aluseks paljudele imelistele ballettidele, ja toob esile, kuidas need lood on tantsu keeles uuesti jutustatud.

Lisaks pakub raamat võimalust ise loov olla – kaasas olevate kleepsudega saate anda oma panuse ja kaunistada raamatu pilte veelgi. See on suurepärane võimalus lastele tutvustada balleti maailma ning arendada nende käelist osavust ja kunstimeelt.

Kui olete balletiarmastaja või soovite avastada selle kunstivormi võlu, siis "Ballettide muinaslood" on teie jaoks ideaalne kaaslane. See on raamat, mis ei rikasta mitte ainult teie teadmisi balletist, vaid pakub ka praktilist tegevust, mis muudab lugemiskogemuse veelgi nauditavamaks.

Avastage, kuidas klassikalised muinasjutud on inspireerinud balletikunstnikke looma lavastusi, mis räägivad lugusid läbi liikumise ja muusika. "Ballettide muinaslood" ootab teid, et avada ukse fantaasiarikkasse maailma, kus iga lehekülg on nagu uus etendus.