BALTIMORE´IDE RAAMAT

BALTIMORE´IDE RAAMAT

Autor: Joel Dicker

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas sügavad perekonnasaladused ja -traumad võivad mõjutada inimeste saatust? Joël Dickeri "Baltimore’ide raamat" viib teid kolme nõbu – Marcuse, Woody ja Hilleli – elu keerdkäikudele, kellest igaüht ennustatakse eredat tulevikku: Marcus on tõotav kirjanik, Woody andekas jalgpallur ja Hillel tulevane advokaat. Ent kui pettused ja reetmised hakkavad nende säravat tulevikku varjutama, näeme, kuidas üks kunagi auväärne perekond laguneb ja sellest jäävad järele vaid häbi ja rusud.

Aastaid hiljem, kui minevikuvarjud ei anna Marcusele rahu, otsustab ta oma ja oma nõbude loo kirja panna. Ta ei oska aimatagi, et selle protsessi käigus põrkub ta kokku kellegagi, kes mängis nende allakäigus võtmerolli. Joël Dicker, kes on tuntud oma põneva ja mitmekihilise kirjutamisstiili poolest ning kelle varasem teos "Tõde Harry Queberti juhtumi kohta" on pälvinud rahvusvahelist tunnustust, pakub lugejatele taas kaasahaaravat lugemiselamust, mis ulatub üle viie aastakümne.

Kui teile meeldis "Tõde Harry Queberti juhtumi kohta", siis "Baltimore’ide raamat" ei jäta teid külmaks. See on lugu, mis uurib perekonna dünaamikat, inimlikke vigu ja seda, kuidas minevik võib mõjutada tulevikku. Dickeri oskus luua keerulisi karaktereid ja põimida kokku ajaloolisi perioode teeb temast ühe kaasaja silmapaistvama kirjaniku. Võtke aega, et sukelduda "Baltimore’ide raamatu" lehekülgedele ja avastage ise, mis juhtub siis, kui varjatud tõed päevavalgele tulevad.