Bambi

Bambi

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.60€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas mäletate Bambi, seda armast vähese hirvepoega, kes kasvas üles metsa südames, õppides elu tõdesid ja sõpruse väärtust? Või võib-olla on teie lapsepõlve mälestused seotud hoopis teiste muinasjuttudega, nagu inetu pardipoeg, kes avastas oma tõelise ilu, või Pöial-Liisi, tüdrukust, kes oli väiksem kui inimese pöial, kuid kelle julgus oli hiiglaslik? Need lood on põlvest põlve edasi antud, olles osa meie kultuuripärandist.

Bambi lugu on üks neist ajatutest muinasjuttudest, mis on rõõmustanud lugematuid lapsi üle kogu maailma. See raamat on ideaalne kaaslane Sinu esimesteks sammudeks lugemise imelises maailmas. Selge ja lihtne trükitähtedes tekst teeb lugemise õppimise nauditavaks ja kergesti mõistetavaks. Samal ajal pakub Bambi seiklusrikas elu võimalust sukelduda fantaasiarikkasse loodusmaailma, kus iga päev on täis avastusi ja õppetunde.

Kui oled vanem, kes soovib oma lapsele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt meelelahutust, siis Bambi lugu on suurepärane valik. See ei ole ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid õpetab ka olulisi eluväärtusi nagu sõprus, julgus ja iseseisvus. Lugedes koos oma lapsega, saate jagada neid erilisi hetki, mis jäävad mõlemale pikaks ajaks meelde.

Avasta uuesti Bambi ja teiste armastatud tegelaste lood, mis on kaunistatud kaunite illustratsioonidega, et elustada nende imelisi seiklusi. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal – see on pilet lapsepõlve maagilisse maailma, kus iga lehekülg kutsub esile naeratuse ja iga peatükk on täis südantsoojendavaid hetki.

Kas oled valmis rändama tagasi nende lihtsate, kuid sügavate lugude juurde, mis on kujundanud paljude lapsepõlve? Haara Bambi raamat ja lase oma lapsel avastada lugemise rõõm, mis viib ta kaugemale kujutlusvõime piiridest.