Bambi

Bambi

Autor: Felix Salten

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Hetkel pole saadaval
Kui oled kunagi mõelnud, kuidas loodus oma õpetusi jagab, siis Felix Salteni "Bambi" on justkui akna avamine metsiku looduse hinge. See lugu viib sind teekonnale koos ühe erilise hirvevasikaga, kes peab varakult õppima, kuidas iseseisvalt hakkama saada. Sinu silme ees rullub lahti Bambi lugu – kuidas ta kasvab ja areneb, kogedes nii rõõme kui ka väljakutseid, mis on osa igast kasvamise teekonnast.

Bambi, kes alustab oma teed elus üksinda ja kaitsetuna, avastab maailma, mis on täis ilu, aga ka ohte. Tema lugu on südantsoojendav ja samas ka õpetlik, näidates, kuidas elu metsikus looduses nõuab julgust, tarkust ja vastupidavust. Felix Salteni kirjutatud ja Maja Dusíková poolt kaunilt illustreeritud "Bambi" ei ole lihtsalt muinasjutt. See on lugu eluringist, eneseleidmisest ja looduse austamisest.

Kui oled looduse sõber või soovid, et sinu lapsed õpiksid hindama elu õrna tasakaalu, siis "Bambi" on raamat, mis peaks kindlasti kuuluma sinu raamaturiiulile. See pole pelgalt lugu, see on teekond, mis jääb sinuga pikaks ajaks, õpetades nii noori kui ka vanu elu tõeliselt väärtustama.