BARBIE. ARMSAD LEMMIKUD

BARBIE. ARMSAD LEMMIKUD

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Avasta värvikirev maailm koos Barbie ja tema armsate lemmikutega! "Barbie. Armsad Lemmikud", autoriks mänguasjatootja Mattel, on raamat, mis kutsub sind kaasa looma ja kujundama. See pole lihtsalt värviraamat – see on sinu võimalus astuda Barbie säravasse universumisse, kus iga lehekülg on täis armastust ja sõprust neljajalgsete sõpradega.

Kui sulle meeldivad koerad, kassid ja teised armsad loomad, siis see raamat on justkui loodud sinu jaoks. Iga pilt ootab, et sa annaksid neile elu oma lemmikvärvidega. Ja mis võiks olla veel toredam kui värvida? Kleepsud, muidugi! Raamatuga on kaasas ka vahvad kleepsud, mis aitavad sul oma kunstiteoseid veelgi isikupärasemaks muuta.

"Barbie. Armsad Lemmikud" on ideaalne viis arendada oma loomingulist meelt ja veeta mõnusalt aega, olles loov. See on suurepärane kingitus igale lapsele, kes armastab värvimist ja loomi, ning sobib suurepäraselt nii sünnipäevaks kui ka lihtsalt üllatuseks.

Kas oled valmis sukelduma Barbie maagilisse maailma ja jagama rõõmu, mida pakuvad lemmikloomad? Võta kätte oma värvilised pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata "Barbie. Armsad Lemmikud" lehekülgedel. Sinu seiklus koos Barbie ja tema lemmikutega ootab!