BARBIE DREAMHOUSE ADVENTURES. VÄRVIMISRAAMAT

BARBIE DREAMHOUSE ADVENTURES. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Barbie imeline maailm koos selle värvimisraamatuga, mis viib sind ja sinu lapsi otse unistuste majja! "Barbie Dreamhouse Adventures: Värvimisraamat" on sinu võimalus anda elu Barbie ja tema sõprade seiklustele. Haara oma värvilised pliiatsid või markerid ning anna igale leheküljele oma isiklik puudutus, muutes tavalised joonistused tõelisteks kunstiteosteks.

See raamat ei ole ainult värvimiseks – see on ka otsimis- ja kleepsumäng! Iga lehekülg pakub sulle võimalust leida ja kleepida õiged kleepsud, lisades seeläbi veelgi rohkem lõbu ja interaktiivsust. See on suurepärane viis arendada peenmotoorikat ja tähelepanu detailidele.

Barbie on olnud inspiratsiooniks paljudele põlvkondadele, julgustades lapsi unistama suurelt ja uurima erinevaid rolle. "Barbie Dreamhouse Adventures: Värvimisraamat" toetab seda pärandit, pakkudes loomingulist väljundit, mis on ühtlasi hariv ja meelelahutuslik.

Kas oled valmis sukelduma Barbie värvikirevasse maailma? Võta hetk, et loovus valla päästa, ja naudi iga hetke, kui sinu käe all ärkavad ellu Barbie ja tema sõprade seiklused. Ära lase sellel võimalusel käest – see on ideaalne kingitus igale noorele kunstnikule, kes armastab värve ja fantaasiat.