BARBIE. HAKKAME LOOMAARSTIKS

BARBIE. HAKKAME LOOMAARSTIKS

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas oled kunagi unistanud loomaarstiks saamisest? "Barbie. Hakkame loomaarstiks" on põnev raamat, mis viib sind ja Barbie loomakliiniku igapäevaelu südamesse. See on interaktiivne seiklus, kus sina saad olla osa loomade tervendamise maailmast.

Raamatus "Barbie. Hakkame loomaarstiks" avaneb sulle võimalus mitte ainult lugeda, vaid ka ise tegevuses kaasa lüüa. Värvimisleheküljed ootavad sinu loovat puudutust, et tuua ellu kliiniku värvikas keskkond. Samal ajal saad teada, kuidas hoolitsetakse erinevate loomade eest ja milliseid protseduure loomakliinikus tehakse.

Mattel, tuntud Barbie-brändi looja, on koostanud selle raamatu, et inspireerida noori unistajaid ja anda neile aimu loomaarsti ametist. See on suurepärane võimalus õppida läbi mängu ja avastada, kuidas loomade eest hoolitsemine võib olla sama lõbus kui vastutusrikas.

Võta pliiatsid ja värvid ning asu teekonnale koos Barbiega. Avasta, kuidas sa saad aidata loomi ja teha nende päeva paremaks. "Barbie. Hakkame loomaarstiks" on suurepärane valik igale loomasõbrale ja tulevasele loomaarstile. Pane oma fantaasia tööle ja saa osa imelisest maailmast, kus hoolivus ja armastus loomade vastu on igapäevane rõõm.

Lase oma kujutlusvõimel lennata ja astu samm lähemale oma unistuste ametile koos Barbiega!