BARBIE. LÕBUSAT VÄRVIMIST

BARBIE. LÕBUSAT VÄRVIMIST

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Avasta värvide maailm koos Barbiega! "Barbie. Lõbusat Värvimist" on raamat, mis kutsub sind veetma meeldivalt aega koos ikoonilise nukuga ja tema sarmikate sõpradega. See kogumik on täis kauneid pilte, mis ootavad sinu loovat puudutust, et pliiatsijoonistuste kaudu elu saada.

Kas oled valmis oma lemmikvärve valima ja asuma teekonnale koos Barbiega? Iga lehekülg on uus seiklus, kus saad anda oma panuse, et muuta need stseenid veelgi säravamaks ja isikupärasemaks. Olgu su eelistuseks pastelsed toonid või julged ja erksad värvid, sinu kujutlusvõime on ainus piir.

"Barbie. Lõbusat Värvimist" ei ole lihtsalt värviraamat – see on võimalus arendada oma kunstilisi oskusi ja väljendada end läbi värvide. See on suurepärane viis lõõgastumiseks ja oma igapäevamurede unustamiseks, sukeldudes samal ajal Barbie maagilisse ja inspireerivasse maailma.

Ära lase sellel võimalusel libiseda! Haara oma värvipliiatsid ja asu looma midagi imelist, justkui oleksid ise osa Barbie värvikirevast universumist. Oma kätega loodud kunstiteos on midagi, mida saad uhkusega esitleda või kinkida kellelegi erilisele. Võta hetk iseendale ja naudi iga hetke selle raamatu seltsis.