BARBIE. MOEKAS KAUNITAR

BARBIE. MOEKAS KAUNITAR

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid loomingulist tegevust oma väikesele moehuvilisele? "Barbie. Moekas kaunitar" on raamat, mis pakub lõputult rõõmu ja inspiratsiooni iga väikese stilisti südames. See pole lihtsalt raamat – see on põnev seiklus moemaailmas koos armastatud Barbie nukuga.

Raamatus leidub terve hulk pabernukke, mis ootavad, et sa neile riietuse valiksid. Olgu sündmuseks pidulik teeõhtu või mänguline kokkusaamine sõpradega, siit leiad sobiva stiili igaks elujuhtumiks. Kombineeri julgelt erinevaid mustreid ja toone, et luua unikaalseid komplekte, mis peegeldavad sinu isikupära ja stiilitunnetust.

Pabernukkude riietamine arendab peenmotoorikat ja pakub suurepärast võimalust mänguliselt õppida värvide ja mustrite kokkusobitamise kunsti. See on suurepärane viis julgustada oma lapse loovust ja iseseisvat mõtlemist, pakkudes samal ajal ka lõbu ja meelelahutust.

Pane tähele, et kuigi see raamat on tulvil põnevust ja moeavastusi, sisaldab see väikeseid osi, mis ei pruugi olla sobilikud alla kolmeaastastele lastele. Veendu, et mänguaeg oleks turvaline ja et kõik moeseiklused toimuksid vanema järelvalve all.

"Barbie. Moekas kaunitar" on ideaalne kingitus, mis toob sära igasse päeva ja lubab sinu lapsel särada oma moeloojatalendi näitamisel. Kas oled valmis avastama, milliseid stiilseid ja moekaid rõivaid sinu laps Barbie jaoks valib?