BARBIE. VÄRVI JA JOONISTA!

BARBIE. VÄRVI JA JOONISTA!

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta maagiline maailm, kus saad koos Barbie ja tema sõpradega luua värvikirevaid kunstiteoseid. "Barbie. Värvi ja Joonista!" on raamat, mis kutsub sind osalema Barbie seiklustes, andes sulle võimaluse lisada oma lemmiktegelastele värve ja elu. See raamat on täis kauneid pilte, mis ootavad sinu loovat puudutust, et muuta iga lehekülg tõeliseks meistriteoseks.

Kui sa oled väike kunstnik, kes armastab värve ja joonistamist, siis see raamat on just sinule. Kuid pea meeles, et see raamat pole mõeldud päris pisikestele. Kuna see sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, soovitame vanemate järelvalvet, et tagada ohutu mänguaeg.

"Barbie. Värvi ja Joonista!" on loodud inspireerima sinu kujutlusvõimet ja arendama peenmotoorikat. See on suurepärane viis veeta aega, arendades samal ajal oma kunstioskusi. Raamatu lehekülgedel kohtad Barbie't erinevates rollides ja seiklustes, mis ootavad sinu loovat käekirja.

Kasuta seda võimalust, et anda Barbie maailmale oma isiklik puudutus. Võta värvipliiatsid või markerid ja hakka pihta – sinu fantaasia on ainus piir!