BARBIE. VÄRVI JA KLEEBI!

BARBIE. VÄRVI JA KLEEBI!

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Hei, väike kunstnik! Kas oled valmis sukelduma värvikirevasse maailma koos Barbiega? "Barbie. Värvi ja kleebi!" raamat on ideaalne kaaslane, et avastada oma loovust ja lisada sära igapäevastele seiklustele. Võta kätte oma lemmikpliiatsid või markerid ja anna elu sellele imelisele raamatule, mis ootab, et sa täidaksid selle leheküljed värvide ja rõõmuga.

Barbie on eeskujuks paljudele, inspireerides lapsi unistama suurelt ja õpetades, et kõik on võimalik. See raamat ei ole lihtsalt lõbus ajaviide, vaid ka suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Iga lehekülg kutsub sind osalema Barbie maailmas, kus saad lisada oma isikliku puudutuse igale stseenile.

Kasuta kaasasolevaid kleepse, et muuta iga pilt veelgi erilisemaks. Need armsad ja värvilised kleebisõbrad toovad naeratuse su näole ja muudavad iga kunstiteose ainulaadseks. "Barbie. Värvi ja kleebi!" on suurepärane kingiidee igale väikesele loojale, kes armastab värve, kleepse ja loomulikult Barbie't!

Nii et, kui oled valmis looma midagi imelist, siis haarake see raamat ja laske oma kujutlusvõimel lennata koos Barbiega. See on aeg, mis kuulub ainult sulle ja su värvilistele unistustele!