Barbie. Värvimisraamat

Barbie. Värvimisraamat

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Avasta loovuse ja mängurõõmu maailm koos "Barbie. Värvimisraamatuga", mis on loodud populaarse mänguasjatootja Mattel poolt. See raamat kutsub sind ja sinu lapsi sukelduma Barbie värvikirevasse universumisse, pakkudes tunde lõbusat meelelahutust ja kunstilist eneseväljendust.

Raamat on täis kauneid Barbie pilte, millel on õrnad roosad kontuurid, oodates, et sinu värvilised pliiatsid või markerid neile elu sisse puhuksid. Kujutlusvõime ja loovus saavad vabalt lennata, kui valid iga kleidi ja aksessuaari jaoks täiuslikud toonid.

Tähelepanu: "Barbie. Värvimisraamat" on mõeldud lastele alates kolmandast eluaastast, kuna sisaldab väikeseid detaile, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Vanemate juhendamine ja järelevalve on soovitatav, et tagada turvaline ja rõõmus värvimiskogemus.

See värvimisraamat ei ole lihtsalt ajaviide; see on vahend, mis aitab arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Lisaks annab see võimaluse rääkida lastega moest, disainist ja isiklikust stiilist, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Kas oled valmis avastama Barbie maailma läbi värvide ja loovuse? Haara oma värvilised pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata "Barbie. Värvimisraamatu" lehekülgedel!