BARBIE. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

BARBIE. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Avasta maagiline maailm, kus saad koos Barbie ja tema sõpradega värve ja loovust jagada! "Barbie. Värvimisraamat kleebustega" on loodud inspireerima sinu sisemist kunstnikku, pakkudes sulle võimalust anda Barbie universumile oma isiklik puudutus. Mattel, maailmakuulus mänguasjatootja, on loonud selle raamatu, et tuua sinuni mitte ainult värvid ja pildid, vaid ka kleebused, mis lisavad sinu kunstiteosele mängulist sügavust.

Kujutle hetkeks, et saad ise otsustada, millised värvid sobivad kõige paremini Barbie kleidile või milline toon peaks olema tema sõbra auto. See raamat on sinu võimalus olla loov ja väljendada ennast läbi värvide. Kleebused annavad sulle lisavõimaluse kohandada pilte veelgi enam, muutes iga lehekülje ainulaadseks kunstiteoseks.

Raamat on suurepärane vahend laste loovuse arendamiseks, aidates neil õppida värvide kooskõlast ja peenmotoorika oskusi. Samuti on see suurepärane võimalus veeta aega koos perega, jagades rõõmu ja loovust üksteisega.

Kas oled valmis andma Barbie maailmale oma värvid? Haara pliiatsid ja kleebused ning lase oma fantaasial lennata "Barbie. Värvimisraamat kleebustega" lehekülgedel. Sinu seiklus värvide ja kujundite maailmas ootab!