BARBIE. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

BARBIE. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta Barbie maailma uue pilguga läbi värvide ja kleebiste! "Barbie: Värvimisraamat kleebikutega", autoriks mänguasjatootja Mattel, on suurepärane võimalus lasta oma kujutlusvõimel lennata koos ikoonilise nukuga ja tema sõpruskonnaga. See raamat ei ole pelgalt tavaline värvimisraamat – see on seiklus, mis ootab, et sina sellele elu sisse puhuksid.

Kas oled valmis sukelduma Barbie värviküllasesse maailma? Raamat pakub hulgaliselt lõbusaid tegevusi ja väljakutseid, mis panevad proovile sinu loovuse. Võid jälgida Barbiet ja tema sõpru nende igapäevastes seiklustes, andes neile ja nende ümbrusele just sellised toonid, mis peegeldavad sinu enda stiili ja meeleolu. Lisaks värvimisele saad raamatuga kaasas olevate kleebistega kaunistada nii raamatu lehekülgi kui ka oma isiklikke esemeid.

See raamat ei ole lihtsalt meelelahutus, see on võimalus arendada peenmotoorikat, värvitaju ja loovust. "Barbie: Värvimisraamat kleebikutega" on ideaalne kingitus igale noorele kunstnikule, kes armastab moodi, sõprust ja loomulikult Barbiet.

Võta pliiatsid ja kleebised välja ning asu looma omaenda imelist Barbie maailma. Sinu ees on tundide viisi värvimisrõõmu ja isikupärastamist, mis võimaldab sul luua midagi tõeliselt unikaalset. Kas oled valmis avastama, milliseid seiklusi Barbie ja tema sõbrad sel korral ette võtavad? Pane oma fantaasia tööle ja tee see raamat tõeliselt omaks!