Baruto. Rääkimata lood

Baruto. Rääkimata lood

Autor: Einar Ellermaa,Inge Pitsner

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Sport
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Kui noor Kaido Höövelson, tulevane sumomaadluse ikoon, astus 19-aastasena lennukile, mis viis ta kodumaalt Eestist kaugesse Jaapanisse, ei osanud ta aimatagi, milline saatus teda seal ees ootab. See oli aasta 2004, mil ta alustas oma teekonda, et saada professionaalseks sumomaadlejaks – teekonda, mis kujundaks tema elu järgnevad aastad.

Eesti lugejatele tutvustatakse Kaido Höövelsoni, tuntud kui Baruto, inspireerivat lugu raamatus "Baruto. Rääkimata lood", mille on kirja pannud Einar Ellermaa ja Inge Pitsner. See teos avab ukse tagasihoidliku noormehe transformatsiooniks sumo tippu tõusnud legendiks, paljastades tema isiklikud katsumused ja triumfid.

Kaido teekond polnud sugugi lihtne. Raamat viib sind läbi aastate, mil ta pidi silmitsi seisma alanduste ja kiusamisega, kuidas ta armastust leidis ja millised raskused kaasnesid sumomaadleja eluga. Saad teada, kuidas ta oma karjääri lõpetas, Jaapanis televisioonis töötas ja miks ta otsustas naasta Eestisse.

Kaido Höövelsoni sõnad raamatu lõpus on mõtlemapanevad: ta kutsub üles neid, kes arvavad, et tema elu on kadestamisväärne või et edu tuli kergelt, et proovida tema rada Jaapanis. See on lugu pühendumusest, vastupidavusest ja eneseületusest.

"Baruto. Rääkimata lood" ei ole lihtsalt spordiraamat; see on sügavalt isiklik lugu, mis puudutab sinu südant ja inspireerib sind, olenemata sellest, kas oled sumo fänn või mitte. Kaido Höövelsoni lugu on tõestus sellest, et suurte unistuste poole püüdlemine nõuab ohverdusi, kuid võib viia ka enneolematu eduni.