BEAST QUEST. SEPRON MEREMADU

BEAST QUEST. SEPRON MEREMADU

Autor: Adam Blade

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklusrikka fantaasiamaailma, kus noor kangelane astub vastu tumedatele jõududele, et päästa oma kuningriik hävingust? Adam Blade'i "Beast Quest: Sepron, Meremadu" viib teid Avantia kuningriigi südamesse, kus kurjakuulutav võlur Malvel on oma musta maagiaga neednud maad kaitsvad müütilised olendid.

Teie ees seisab lugu julgest Tomist, keda võlur Aduro on valinud, et murda needused ja taastada rahu Avantias. Pärast edukat missiooni, kus ta vabastas tulelohe Ferno, seisab Tom nüüd silmitsi uue väljakutsega – Seproni, võimsa meremao, kes on tuntud oma hirmuäratava jõu poolest. Kas Tom suudab ületada ohte, mis teda ees ootavad, ja vabastada Seproni nõiduse haardest?

See raamat on esimene samm teekonnal, mis proovile paneb noore kangelase julguse, nutikuse ja sõpruse. "Beast Quest: Sepron, Meremadu" on lugu, mis ei jäta ükskõikseks neid, kes armastavad põnevust ja fantaasiat. Avastage, kas Tomil on see, mida on vaja, et saada tõeliseks kangelaseks ja päästa oma kodu pimedusest.

Kui olete valmis sukelduma seiklustesse, mis panevad teie südame kiiremini põksuma, siis haarake "Beast Quest: Sepron, Meremadu" ja laske end kaasa tõmmata Adam Blade'i loodud maagilisse maailma. See on raamat, mis ei lase teil enne viimast lehekülge rahulikult hingata. Kas olete valmis?