BEAST QUEST. TULELOHE FERNO

BEAST QUEST. TULELOHE FERNO

Autor: Adam Blade

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Avastage põnevust ja seiklust Adam Blade'i "Beast Quest" sarja avateoses, kus noor kangelane Tom asub missioonile päästa Avantia kuningriigi võimsad ja müstilised olendid kurja võluri Malveli needusest. "Tulelohe Ferno" on lugu julgusest, sõprusest ja võitlusest hea ja kurja vahel.

Kui Avantia kuningriik seisab silmitsi hävinguga, kuna pahatahtlik võlur Malvel on oma musta maagiaga nõidunud maad kaitsvad Imeolevused, tõuseb esile üks tõeline kangelane. Noor Tom, kelle valis välja hea võlur Aduro, peab astuma vastu kõhedusttekitavatele katsumustele ja päästma kuningriigi. Tema esimene ja võib-olla kõige tulisem katsumus on vabastada tulelohe Ferno, kes on üks võimsamaid olendeid Avantias.

Kas Tomil on julgust ja oskusi, et alistada Malveli seatud lõksud ja taastada rahu Avantias? "Tulelohe Ferno" viib sind kaasaegse rüütli teekonnale, kus iga otsus ja iga lahing võib muuta kogu kuningriigi saatust. See on lugu, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi fantaasiakirjanduse sõpra, olles täis põnevust, maagiat ja seiklusi, mis panevad sinu kujutlusvõime proovile.

Kui oled valmis sukelduma maailma, kus hea võitleb kurjaga ja kus iga noor lugeja võib end tunda kangelasena, siis "Tulelohe Ferno" ootab sind. Avasta Adam Blade'i loodud rikkalik fantaasiamaailm ja ela kaasa Tomi vapustavatele seiklustele.