Beebi maailm. Kodus

Beebi maailm. Kodus

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid oma pisikesele uudishimulikule sõbrale ideaalset kaaslast esimesteks avastusretkedeks koduseinte vahel? "Beebi maailm. Kodus" on just see, mida vajate. See armas ja vastupidav pappraamat on loodud spetsiaalselt väikestele kätele, et julgustada varajast õppimist läbi mängu ja uurimise.

Raamatu 16 värviküllast lehekülge on täis elavaid illustratsioone, mis kutsuvad teie last tutvuma igapäevaste esemetega, mis teid kodus ümbritsevad. Iga pilt on loodud selleks, et äratada huvi ja aidata kaasa sõnavara arengule, näidates äratuntavaid objekte, mida leiate igast kodust.

Kui teie laps keerab lehti ja avastab raamatu värvilisi kujutisi, ei õpi ta mitte ainult uusi sõnu, vaid arendab ka peenmotoorikat ja kujutlusvõimet. See raamat ei ole lihtsalt lugemisvahend, vaid ka interaktiivne mänguasi, mis toetab teie lapse arengut ja uudishimu.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda. Haarake "Beebi maailm. Kodus" ja vaadake, kuidas teie väike avastaja õpib ja kasvab iga leheküljega. See on investeering nende tulevikku, mis pakub rõõmu ja teadmisi esimestest eluaastatest alates.