Beebi ütleb. Arendav mänguraamat

Beebi ütleb. Arendav mänguraamat

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Hetkel pole saadaval
Avasta sõnade maailma koos oma väikse lapsega läbi "Beebi ütleb. Arendav mänguraamat" - raamatu, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata kaasa pisipõnnide keelelisele arengule. See raamat on Sinu ja Su lapse ühiseks seikluseks esimeste sõnade imelises maailmas.

Raamatu lehekülgedel peituvad põnevad klappidega pildid, mis kutsuvad avastama ja õppima. Iga pilt on hoolikalt valitud, et äratada Sinu lapse uudishimu ja soodustada tema soovi kommunikeerida. Kui Sa vaatad koos lapsega pilte, kuulad ja kordad sõnu ning lased tal kõike oma väikeste kätega katsuda, annad Sa talle võimaluse õppida läbi mängu ja puudutuse.

Raamatu "Beebi ütleb. Arendav mänguraamat" lugemine ei ole ainult lõbus, vaid ka väga kasulik. See on suurepärane viis, kuidas toetada oma lapse kõne arengut ning samal ajal ergutada tema peenmotoorikat. Lapse varajane kokkupuude raamatutega loob aluse armastusele lugemise vastu, mis võib kesta terve elu.

Kui Sa otsid viisi, kuidas veeta kvaliteetaega oma lapsega ja samal ajal toetada tema arengut, siis on "Beebi ütleb. Arendav mänguraamat" ideaalne valik. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on Sinu lapse esimene samm sõnade põnevasse maailma.