Beebi vaatab. Arendame liikumist ja mõtlemist

Beebi vaatab. Arendame liikumist ja mõtlemist

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kui otsid midagi, mis aitab Sinu väikese ilmakodaniku meeli ergutada ja motoorikat arendada, siis "Beebi vaatab. Arendame liikumist ja mõtlemist" on just see, mida vajad. See pole tavaline lasteraamat, vaid interaktiivne voldik, mis on loodud spetsiaalselt beebidele, et toetada nende varajast arengut.

Raamatu lehekülgedel on hoolikalt valitud kontrastsed mustrid ja erksad värvid, mis haaravad Sinu lapse tähelepanu ja aitavad kaasa nägemismeelte arengule. Lisaks on raamatus fotod teistest beebidest, mis on suurepärane viis sotsiaalse tunnetuse edendamiseks – beebid armastavad vaadata teisi beebisid! Ja mis võiks olla veel lõbusam kui avastada enda peegeldus raamatu sisse peidetud peeglist?

Selle raamatu ainulaadne disain võimaldab seda kasutada kõhuliasendis, mis on beebide füüsilise arengu seisukohast kriitilise tähtsusega. Kõhuli olles tugevneb beebi kael ja ülakeha lihased, mis on olulised oskused, et hiljem õppida keerama, istuma ja roomama. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid toetab ka Sinu lapse kehalist arengut.

Kui soovid pakkuda oma beebile rõõmu ja uusi avastamisi, siis see raamat on kindel valik. Lase oma väikesel uudistajal kogeda maailma läbi mängu ja õppimise, aidates tal samal ajal saavutada olulisi arengulisi verstaposte. "Beebi vaatab. Arendame liikumist ja mõtlemist" on rohkem kui raamat – see on Sinu lapse esimene samm seiklusrikka õppimise teel.