BEEBI VANKRIRAAMAT. KOER

BEEBI VANKRIRAAMAT. KOER

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui otsid oma pisikesele midagi, mis pakub põnevust ja arendab meeli, siis "Beebi Vankriraamat. Koer" võib olla just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, et pakkuda neile rõõmu ja avastamisrõõmu esimestest elukuudest alates. Raamatu pehmed lehed krõbisevad põnevalt, püüdes beebi tähelepanu ja ärgitades tema kuulmistaju. Lisaks on raamatus piiksuv element ja kõristi, mis toetavad lapse käe-silma koordinatsiooni arengut ning pakuvad talle erinevaid haaramis- ja puudutamiskogemusi.

Kinnitussüsteem on disainitud nii, et raamatu saab hõlpsasti vankri külge kinnitada, muutes selle ideaalseks kaaslaseks jalutuskäikudel. See tagab, et raamat on alati käepärast, kui soovite oma lapsele meelelahutust pakkuda.

Oluline on märkida, et raamat on pakendatud plastikkotti, mis ei ole mänguasi ja võib väikelastele olla ohtlik. Seetõttu on väga tähtis, et hoiaksite plastikkoti laste käeulatusest eemal ja eemaldaksite raamatu kotist enne, kui annate selle lapsele. Turvalisus on esmatähtis, seega palun järgige neid juhiseid, et tagada oma lapse ohutus.

"Beebi Vankriraamat. Koer" on suurepärane valik vanematele, kes soovivad oma lapse varajast arengut toetada läbi mängulise õppimise. Raamatu kaasahaarav sisu ja turvaline kinnitussüsteem teevad sellest ideaalse kaaslase nii kodus kui ka väljaspool kodu. Võtke see raamat kaasa ja vaadake, kuidas teie beebi avastab maailma imesid, üks lehekülg korraga.