BEEBI VANKRIRAAMAT. LEHM

BEEBI VANKRIRAAMAT. LEHM

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avasta koos oma pisikesega värvikirevat maailma "Beebi Vankriraamat. Lehm" abil, mis on loodud spetsiaalselt beebide meelte ergutamiseks. See pehme raamat on täis põnevaid tekstuurilisi üllatusi nagu krõbisevad lehed, piiksuvad elemendid ja kõristi, mis aitavad kaasa Sinu lapse sensoorse arengu stimuleerimisele.

Raamatu kujundus on mõeldud just väikestele kätele, et nad saaksid seda hõlpsasti haarata ja uurida. Lisaks on raamat varustatud mugava kinnitusega, mis võimaldab selle hõlpsasti vankri külge kinnitada, et avastusrõõm saaks osaks igast jalutuskäigust.

Oluline on meeles pidada ohutust, eriti kui tegemist on lastega. Raamat on pakendatud plastikkotti, mis ei ole mänguasi ja võib olla ohtlik. Veendu, et hoiad plastikkoti alati lastele kättesaamatus kohas. Enne raamatu lapsele andmist eemalda see kindlasti plastikkotist, et tagada lapse ohutus.

"Beebi Vankriraamat. Lehm" on suurepärane viis Sinu lapse uudishimu toetamiseks ja arendamiseks, pakkudes samal ajal turvalist ja harivat meelelahutust. See on ideaalne kaaslane nii kodus kui ka väljas, aidates luua tugevat sidet Sinu ja Su lapse vahel läbi ühise mängu ja avastamise.