BEEBIDE MÄNGURAAMAT. LOOMAD JA LINNUD

BEEBIDE MÄNGURAAMAT. LOOMAD JA LINNUD

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Imikueas on raamatud palju enamat kui lihtsalt lugemismaterjal – need on avastamise, õppimise ja mängimise vahendid. "Beebide mänguraamat. Loomad ja linnud" on just selline kaasahaarav teos, mis pakub Sinu väikesele uudistajale esimest tutvust loomariigi mitmekesisusega.

Kujutle, kuidas Sinu laps avastab lehekülgedelt värvikirevaid loomi ja linde, õppides samal ajal tundma nende nimetusi trükitähtedes. See pole pelgalt lugemise algus – see on mänguline sissejuhatus sõnade maailma, mis arendab lapse taju ja keeleoskust.

Raamatu disain on loodud mõeldes pisikestele kätele, mis armastavad kõike uurida ja katsetada. Raamatu ülaosas olev spetsiaalne närimisosa pakub leevendust kasvavatele hammastele ja sügelevatele igemetele, muutes selle ideaalseks kaaslaseks igas arenguetapis.

Kas mäletad, kuidas Sinu lapse esimesed kokkupuuted uute esemetega lõppesid tihti nende suhu pistmisega? "Beebide mänguraamat. Loomad ja linnud" on loodud just selliseks turvaliseks uurimiseks, pakkudes samal ajal harivat sisu, mis toetab Sinu lapse varajast arengut.

Võta aega, et üheskoos lapsega lehitseksite seda raamatut, avastades iga kord midagi uut. See on investeering Sinu lapse tulevikku, sillutades teed armastusele lugemise ja õppimise vastu.