BEEBILE MEELDIB. ARENDAV MÄNGURAAMAT

BEEBILE MEELDIB. ARENDAV MÄNGURAAMAT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma beebiga kvaliteetaega veeta ja samal ajal tema meeli ergutada? "Beebile Meeldib. Arendav Mänguraamat" on loodud just selleks, et pakkuda teile mõlemale rõõmu ja õppimisvõimalusi.

Raamatu lehekülgedel ootavad teid soojad ja südamlikud hetked, kus saate koos naerda, kallistusi jagada ja isegi vannimõnusid nautida. See pole lihtsalt raamat – see on interaktiivne kogemus, mis kutsub teie pisikest avastajat maailma tundma õppima läbi kompimise. Pehmed, krõbisevad või erinevaid pindu pakkuvad leheküljed on loodud selleks, et äratada beebi huvi ja arendada tema käelist osavust.

Loe oma lapsele ette ja vaadake koos pilte, et toetada tema kõne arengut ja luua varajane armastus lugemise vastu. See raamat on suurepärane vahend, et aidata kaasa teie lapse mitmekülgsele arengule, pakkudes samal ajal teile kahte lõbusat ja armastust täis koosveedetud aega.

"Beebile Meeldib. Arendav Mänguraamat" on tark valik vanematele, kes soovivad oma beebi esimesi eluaastaid rikastada harivate ja meeldivate tegevustega. Avastage koos lapsega raamatu võlu ja andke alus eluaegsele armastusele raamatute vastu.