Beebiraamat. Loomad

Beebiraamat. Loomad

Autor: Lieve Boumans

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.20€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite armast ja harivat raamatut, mis rikastaks teie väikese uudishimuliku lapse maailma? "Beebiraamat. Loomad", mille on loonud andekas Lieve Boumans, on just see, mida vajate. See papist lehtedega raamat on loodud selleks, et vastu pidada ka kõige entusiastlikumatele väikestele kätele, pakkudes samal ajal lõbusat ja kaasahaaravat õppimiskogemust.

Raamatus "Beebiraamat. Loomad" avaneb teie lapse ees värvikirev maailm, kus iga lehekülg on täis armsaid ja lapsemeelseid illustratsioone erinevatest loomadest. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada pisipõnnile loomariigi mitmekesisust ning aidata tal seeläbi õppida uusi sõnu ja mõisteid. Loomade kujutamine on tehtud nii, et see haaraks lapse tähelepanu ja tekitaks äratundmisrõõmu.

Kui teie laps on loomade vastu huvi tundnud, siis on "Beebiraamat. Loomad" ideaalne vahend, et avardada tema silmaringi ja toetada keelelist arengut. Raamat on mõeldud nii iseseisvaks uurimiseks kui ka koos lugemiseks, pakkudes kvaliteetaega lapse ja vanema vahel.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – haarake "Beebiraamat. Loomad" ja alustage koos oma lapsega imelise loomade maailma avastamist juba täna!