Beebiraamat. Talu

Beebiraamat. Talu

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete valmis avastama maalähedast taluelu koos teie kõige noorematega? "Beebiraamat. Talu" viib teid värvikirevasse maailma, kus iga lehekülg on täis rõõmu ja uusi teadmisi. See põnev papist lehitseja on ideaalne viis tutvustada teie mudilastele talu igapäevaelu, seal askeldavaid loomi ja aias kasvavaid taimi.

Raamatu leheküljed on valmistatud vastupidavast papist, mis peab vastu ka kõige uudishimulikumatele väikestele kätele, tagades, et raamat püsib ilus ja terve ka pärast lugematuid avastusretki. Lapsed saavad imetleda erksaid ja detailirikkaid illustratsioone, mis äratab taluelu justkui ellu otse nende silme ees.

Tutvuge tänapäevaste põllumajandusmasinatega, mis aitavad talus töid teha, ja õppige tundma erinevaid loomi, kes on iga talu lahutamatu osa. "Beebiraamat. Talu" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teie lapse esimene samm looduse ja põllumajanduse imelisse maailma.

Kas olete valmis avama ukse uutele seiklustele? Haarake "Beebiraamat. Talu" ja alustage oma väikese avastajaga koos õpetlikku teekonda maalähedasesse taluelusse, mis pakub rõõmu ja õppimisvõimalusi igal sammul.