BERLIIN TOP 10

BERLIIN TOP 10

Autor: Jürgen Scheunemann

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Maailma reisijuhid ja kaardid
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kui oled plaanimas põnevat reisi Berliini, siis on üks raamat, mida sa kindlasti tahad oma pagasisse pista. "Berliini Top 10", autoriks asjatundja Jürgen Scheunemann, on justkui Sinu isiklik teejuht läbi selle ajaloolise ja elava linna.

See kompaktne käsiraamat kuulub populaarsesse "Silmaringi reisijuht" sarja ja on loodud selleks, et aidata Sul Berliini külastades oma aega tõhusalt kasutada. Raamatu lehekülgedelt leiad hoolikalt valitud nimekirjad – alates kümnest kõige olulisemast muuseumist ja galeriist kuni kümne parima restorani, baari ja klubini igas linnaosas.

Jürgen Scheunemann on teinud ära suure töö, et pakkuda Sulle usaldusväärset ja täpset infot, mis aitab Sul teha teadlikke valikuid. Raamatust leiad ka kümme kõige silmapaistvamat moodsat ehitist, mis panevad Sind imetlema linna arhitektuuri, ning kümme parimat hotelli igale eelarvele, tagades, et Sinu ööbimine oleks mugav ja meeldejääv.

Lisaks sellele on raamatus välja toodud kümme lõbusat kohta, mida külastada lastega, kümme soodsat paika sisseostudeks ning kümme põnevat jalutuskäiku ja marsruuti, mis viivad Sind avastama Berliini peidetud pärle. Kui armastad loodust, siis raamatu kümme kaunimat parki, aeda ja järve annavad Sulle võimaluse nautida linna rohelisi oaase.

Ja et Sinu reis oleks tõeliselt sujuv, jagab autor kümme head nõuannet, mis on iga Berliini külastaja jaoks asendamatud. Raamatu lehekülgedel olevad detailsed kaardid ja värvifotod teevad orienteerumise lihtsaks ning aitavad Sul leida tee nendesse huvitavatesse paikadesse.

Kas oled valmis avastama Berliini nagu kohalik? "Berliini Top 10" on Sinu usaldusväärne kaaslane selles seikluses. Pane see raamat oma reisikotti ja ole valmis kogema kõike, mida see ainulaadne linn pakub!