BMW. VAHVA VÄRVIVIHIK

BMW. VAHVA VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas otsite loomingulist ja harivat tegevust oma lapsele, mis ühendaks nii kunsti kui ka teadmisi autodest? "BMW. Vahva Värvivihik" on just see, mida vajate. See pole lihtsalt tavaline värviraamat – see on teekond läbi BMW ikooniliste automudelite ajaloo, mis pakub teie lapsele võimalust avastada maailmakuulsa automargi pärandit samal ajal, kui nad oma lemmikvärve pliiatsitega lehele kannavad.

Värvivihikusse on koondatud mitmesugused BMW mudelid, alates klassikalistest sõidukitest kuni kaasaegsete imetlusväärsete masinateni, pakkudes nii väikestele kui ka suurematele lastele põnevat ja arendavat ajaviidet. Iga lehekülg on kujundatud nii, et see ärgitab noori kunstnikke avastama erinevaid vorme ja detaile, mis teevad iga BMW mudeli eriliseks.

Selle värvivihiku abil saate julgustada oma last arendama peenmotoorikat ja värvitaju, samuti pakub see võimalust rääkida lastega autode ajaloost ja tehnoloogiast. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos perega, jagades lugusid ja teadmisi, mis on seotud nende imeliste sõidukitega.

Kas teie laps armastab autosid? Siis on "BMW. Vahva Värvivihik" kindlasti midagi, mis toob naeratuse tema näole ja annab tunde, et iga värvitud leht on justkui väike meistriteos. Võtke aega, et üheskoos nautida seda värviküllast seiklust läbi BMW maailma.