BRAAVO, PEENIS! INTIIMELUST ARSTI SILMADE LÄBI

BRAAVO, PEENIS! INTIIMELUST ARSTI SILMADE LÄBI

Autor: Jekaterina Makarova

Kategooria: Käsiraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
9.99€
Hetkel pole saadaval
Tervist, hea lugeja! Kas olete kunagi mõelnud, kuidas mõista meeste intiimtervist ilma meditsiinilise žargoonita? Dr. Jekaterina Makarova, kellel on pea kahekümneaastane kogemus uroloogia, androloogia, veneroloogia ja seksuoloogia vallas, on loonud teose, mis avab ukse meeste tervise sügavamale mõistmisele.

Raamat "Bravo, Peenis! Intiimelust arsti silmade läbi" on justkui isiklik nõustaja, mis pakub teadmisi ja nõuandeid, mida iga mees ja naine võiks teada. Dr. Makarova kirjutab keerukatest teemadest lihtsalt ja mõistetavalt, lisades sinna ka mõnusa annuse huumorit, mis muudab lugemise nauditavaks.

Kui olete mees, kes soovib oma keha paremini tundma õppida ja õppida, kuidas hoolitseda oma seksuaaltervise eest, või naine, kes soovib mõista paremini meeste maailma, siis see raamat on teile. See pole lihtsalt teatmeteos, vaid ka teejuht, mis aitab mõista suguelundite ehitust, tervisenorme, eesnäärmepõletikku, sugulisel teel levivaid nakkusi, viljatust ja intiimelu küsimusi.

Dr. Makarova raamat on mõeldud nii noortele kui ka elukogenud inimestele, pakkudes väärtuslikku teavet ja vastuseid, mis aitavad parandada intiimelu kvaliteeti. See on teos, mis rikastab teie arusaama intiimtervisest ja toetab terviklikku lähenemist meeste tervisele.

Avastage "Bravo, Peenis! Intiimelust arsti silmade läbi" ja andke endale võimalus tundma õppida seda, mida igaüks peaks teadma intiimtervise kohta – kõik see esitatud sõbralikus ja kaasahaaravas vormis.