BREEMENI LINNA MOOSEKANDID. 3 MUINASJUTTU

BREEMENI LINNA MOOSEKANDID. 3 MUINASJUTTU

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.18€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Avasta uuesti kolme ajatut lugu, mis on põimitud ühte köitesse, et pakkuda Sulle ja Sinu perele lugemisrõõmu ning visuaalset naudingut. "Breemeni linna moosekantide ja teiste muinasjuttude" raamatus on elustatud armastatud tegelased, kes on tuntud kogu maailmas: nutikad Breemeni linna moosekandid, kaval saabastega kass ja julge Punamütsike. Need lood on esitatud trükitähtedega, mis teeb raamatu sobivaks ka algajatele lugejatele, ning kaasahaaravad värvilised illustratsioonid muudavad iga lehekülje avamise põnevaks.

Raamat ise on disainitud mõeldes noortele lugejatele, omades pehmendusega kõvasid kaasi, mis teevad selle vastupidavaks ja mugavaks kaasas kanda. See on ideaalne valik, et tutvustada lapsi klassikalise kirjandusega, arendada nende lugemisoskust ja vallandada kujutlusvõimet. Iga muinasjutt on hoolikalt valitud, et pakkuda õpetlikke sõnumeid ja meelelahutust kogu perele.

Kui oled huvitatud kultuuripärandist ja soovid, et Sinu lapsed õpiksid tundma lugusid, mis on rõõmustanud inimesi põlvest põlve, siis see raamat on just Sulle. Naudi klassikalisi seiklusi, mis on rikastatud kaasaegse puudutusega, ja avasta, kuidas vanad tarkused on jätkuvalt asjakohased ka tänapäeval.