Bullerbys on alati lõbus

Bullerbys on alati lõbus

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas olete kunagi unistanud elust, kus iga päev on seiklus ja naeratus ei kao kunagi näolt? Astrid Lindgreni armastatud teos "Bullerbys on alati lõbus" viib teid just sellisesse paika – Bullerby külla, kus lapsepõlv on täis mängu ja avastamisrõõmu.

Raamatus tutvustatakse teile Bullerby lapsi, kes veedavad oma päevi muretult, nautides lihtsaid, kuid samas põnevaid tegevusi. Nad ronivad künkaid pidi, et leida uusi mängupaiku, jahtivad metsikuid loomi nagu ürgveised, hoolitsevad taluloomade eest, püüavad jõest vähke ja magavad vahel isegi metsa all tähtede all. Nende elu on täis väikeseid seiklusi, mis muudavad iga päeva eriliseks.

Anna, üks Bullerby lapsi, väljendab oma tundeid lihtsalt: "Mul on kahju kõigist, kes ei ela Bullerbys." See lause peegeldab raamatu südantsoojendavat tooni ja seda, kui eriline on see koht kõigi sealsete laste jaoks. Kuid isegi Bullerbys võivad tekkida väljakutsed, näiteks kui lapsed peavad hakkama lapsehoidjateks ja hoolitsema nooremate laste eest.

Astrid Lindgreni kirjutatud "Bullerbys on alati lõbus" on lugu, mis toob esile lapsepõlve rõõmud ja vabaduse. See on raamat, mis paneb sind igatsema lihtsama aja järele, kus suurimad mured olid seotud sellega, kuidas päeva lõbusalt veeta. Kui otsite midagi, mis toob naeratuse teie näole ja soojuse teie südamesse, on see teos teie jaoks ideaalne valik.