Buratino seiklused. Pappraamat

Buratino seiklused. Pappraamat

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid midagi, mis viiks sind tagasi lapsepõlve maagilistesse seiklustesse? "Buratino seiklused. Pappraamat" on just see, mida vajad. See raamat on täis elavaid värve ja papist lehti, mis muudavad loo jälgimise eriti nauditavaks.

Kui oled kunagi armastanud Aleksei Tolstoi igihaljaid lugusid, siis on "Buratino seiklused" kindlasti tuttav. See on lugu puunukust, kes saab elu ja kelle süda on täis uudishimu ja janu seikluste järele. Raamatu leheküljed on justkui aknad imelisse maailma, kus iga värviline pilt jutustab oma loo ja kutsub sind kaasa elama Buratino rõõmudele ja väljakutsetele.

See väljaanne on eriline oma füüsilise vormi poolest – papist lehed teevad raamatu vastupidavaks ja lapsesõbralikuks, lubades noortel lugejatel kogeda lugemisrõõmu ilma, et peaksid muretsema lehtede rebimise pärast. See on ideaalne kingitus igale lapsele, kes armastab lugusid ja kelle fantaasia on piiritu.

Kui sa pole veel "Buratino seiklustega" tuttav, siis on nüüd suurepärane aeg sukelduda selle klassikalise loo südamesse. Ja kui sa oled juba Buratino fänn, siis see pappraamatu annab sulle võimaluse kogeda tema lugusid uuesti ja uuesti, avastades iga kord midagi uut.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – lase "Buratino seiklustel" viia sind ja sinu lapsi imelisele rännakule, kus iga lehekülg on täis imet ja avastamisrõõmu.