Córdoba valge tuvi

Córdoba valge tuvi

Autor: Dina Rubina

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne on elada topeltelu? "Córdoba valge tuvi", mille on kirjutanud tunnustatud vene kirjanik Dina Rubina, viib teid Zahhar Kordovini keerulisse maailma. Päevavalguses on Zahhar austatud ekspert ja akadeemik, kelle teadmised ja seiklusjanu on teda viinud akadeemilise maailma tippu. Kuid öö saabudes astub esile teine Zahhar – salapärane kunstnik, kelle käe all sünnivad oskuslikud võltsingud, mis matkivad suurte meistrite "avastamata" teoseid.

Zahhar ei ole aga oma eluga täielikult rahul. Minevikus juhtus traagiline sündmus, mis jättis sügava jälje tema hinge – tema parim sõber hukkus noorukieas juhtumi tõttu, milles Zahhar tunneb end süüdi. See sündmus on jätnud mehele kustumatu soovi leida ja karistada sõbra surma eest vastutajad.

Dina Rubina toob lugejateni põneva ja mitmetahulise loo, mis uurib kättemaksu ja lunastuse teemasid ning sukeldub sügavale inimhinge varjatud nurkadesse. "Córdoba valge tuvi" on teos, mis ei jäta teid ükskõikseks. See on lugu, mis kutsub teid kaasa mõtlema moraalsete valikute ja inimese sisemise võitluse üle, mis on sama ajatu kui kunst ise.

Kui olete huvitatud psühholoogilisest põnevusest ja kunstimaailma keerdkäikudest, siis on "Córdoba valge tuvi" just teie jaoks. Avastage Dina Rubina meisterlik jutuvestmine ja laske end kaasa haarata Zahhar Kordovini kahest vastandlikust maailmast, mis on kokku põimunud ühe mehe keerulises elus.