Daltoni nõrkus

Daltoni nõrkus

Autor: Raeanne Thayne

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
31.50€
Osta
Raamat "Daltoni nõrkus" autorilt Raeanne Thayne

MEHEL OLI KAHTLANE MAINE... Tetoni oru naistemees Seth Dalton oli tuntud oma südameid murdva käitumise poolest. Kuid kui üksikema Jenny Boyer nägi, kuidas Seth tema lapsi – ja ka teda ennast – õrnalt vaatas, oli tal raske uskuda, et see kõik oli vaid mäng.

NAINE PIDI OMA MAINET KAITSMA... Jenny Boyer, väikelinna uus koolidirektor, vajas kogukonna austust. Viimane mees, kellega ta peaks suhtlema, oli Külmajõe südametemurdja. Kuid iga kord, kui Jenny sattus Sethi lähedusse, tundis ta, et armub... nagu kõik teised naised enne teda. Miks ta siis lootis, et tema lugu lõpeb teistmoodi, just nagu muinasjutus?

---

Raeanne Thayne’i "Daltoni nõrkus" on kaasahaarav romantiline lugu, mis viib sind Tetoni oru maalilisse keskkonda. Seth Dalton, tuntud naistemees, on oma maine tõttu paljudele naistele muret valmistanud. Kuid kui sa oled Jenny Boyer, üksikema ja värske koolidirektor, kes vajab kogukonna austust, on olukord keerulisem. Jenny näeb Sethis midagi enamat kui lihtsalt südametemurdjat – tema õrn pilk laste ja Jenny enda suunas paneb teda kahtlema kõiges, mida ta on kuulnud.

Kas Jenny suudab kaitsta oma mainet ja südant, või leiab ta end samasuguses olukorras nagu paljud naised enne teda? Raeanne Thayne on oskuslikult põiminud romantika ja draama, et luua lugu, mis paneb sind kaasa elama ja lootma õnnelikule lõpule.

"Daltoni nõrkus" on ideaalne lugemine neile, kes otsivad südamlikku ja emotsionaalset lugu, kus armastus ja usaldus mängivad keskset rolli. Thayne’i meisterlik kirjutamisstiil ja tegelaste sügavus teevad sellest raamatust unustamatu elamuse.