Deemonitaltsutajad

Deemonitaltsutajad

Autor: Kersti Kivirüüt

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.90€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui kaks täiesti erinevat maailma kokku põrkuvad? Kersti Kivirüüdi romaan "Deemonitaltsutajad" viib teid just sellisele teekonnale, kus Kambja ja Ülenurme valla sundliitmine loob ettearvamatuid olukordi. Paljud uskusid, et see liit toob kaasa positiivseid muutusi, kuid enamik kohalikke nägi ette ainult segadust ja konflikte.

Kujutage ette olukorda, kus linnalähedane piirkond, mis on tuntud oma kinnisvarabuumi poolest, on sunnitud ühinema maapiirkonnaga, kus elu käib veel põllumajanduse rütmis. See on nagu üritaks ühendada punasõstraid ja sinivaalu – kaks täiesti vastandlikku elementi, millel pole esmapilgul midagi ühist.

Kivirüüdi teos ei ole lihtsalt fiktsioon, vaid peegeldab sügavamaid sotsiaalseid ja kultuurilisi küsimusi, mis on aktuaalsed paljudele Eesti väikestele kogukondadele. See on lugu, mis käsitleb identiteeti, kuuluvust ja muutuste keeristuult, mis võib kaasa tuua suurte struktuurimuutuste otsused.

Kas olete valmis sukelduma sellesse keerukasse ja paeluvasse maailma, kus deemonid ei ole mitte ainult müütilised olendid, vaid ka metafoorid inimhingede sisemistele heitlustele? "Deemonitaltsutajad" ootab teid, et avastaksite, kuidas kogukonnad ja inimesed kohaneda suudavad, kui neid kokku sunnitakse.