Digilõks

Digilõks

Autor: Kaire Talviste

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Perekond ja lapsed
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas muretsed, et digimaailm võib avaldada Sinu lapsele negatiivset mõju? Kaire Talviste teos "Digilõks" on kirjutatud just Sulle, et pakkuda tuge ja teadmisi, kuidas selles pidevalt muutuvas keskkonnas oma last juhendada ja kaitsta.

Me elame ajastul, kus tehnoloogia areng on kiire ja pidev, ning see mõjutab oluliselt ka meie laste elu. Nutiseadmed on avanud uued suhtlusvõimalused, kuid need võimalused toovad endaga kaasa ka uued riskid. "Digilõks" on Sinu teejuht, mis aitab mõista, kuidas need muutused mõjutavad Sinu lapse arengut ja heaolu.

Raamatus käsitletakse aktuaalseid teemasid nagu nutiseadmete mõju lapse ajule, küberkiusamise ennetamine ja sellele reageerimine, ning sotsiaalmeedia mõju noorte enesehinnangule. Lisaks saad praktilisi nõuandeid ja juhiseid, kuidas seada piiranguid nutiseadmete kasutamisele ja kuidas kaitsta oma last häiriva veebisisu eest.

Kui mõtled, kui palju on nutiseadmete kasutamist liiga palju või kuidas kokku leppida mõistlikud reeglid digimaailmas, siis "Digilõks" on Sinu käepärane abimees. See raamat on loodud koostöös Eesti parimate spetsialistidega, et pakkuda Sulle usaldusväärset ja asjakohast teavet.

Võta aega, et süveneda "Digilõksu" lehekülgedele ja varusta ennast teadmisega, mis aitab Sul oma last toetada ja juhendada digiajastul. Sinu roll lapsevanemana on hindamatu, ja see raamat on Sinu abiline, et navigeerida läbi digimaailma keerdkäikude turvaliselt ja targalt.