DINOSAURUSED. 100 KLEEPSU

DINOSAURUSED. 100 KLEEPSU

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled valmis sukelduma eelajalooliste hiiglaste maailma? "Dinosaurused. 100 kleepsu" on põnev vihik, mis viib sind ajas tagasi, kui need võimsad olendid Maad valitsesid. See on ideaalne kingitus igale noorele paleontoloogiahuvilisele, kes soovib oma toa, vihikute või isegi sülearvuti kaunistada 100 erilise dinosauruse kleepsuga.

Iga kleebis vihikus on hoolikalt valitud, et pakkuda sulle mitmekesist ja harivat kogemust. Kujutised on detailirikkad ja värviküllased, tuues esile dinosauruste mitmekesisuse ja nende erakordse maailma. Kleepsud on lihtsalt eemaldatavad ja neid saab kasutada mitmel erineval viisil, olgu selleks siis loomingulised projektid või lihtsalt oma lemmikute sauruste imetlemine.

Kas teadsid, et dinosaurused elasid Maal üle 160 miljoni aasta? Või et nende seas leidus nii tohutuid taimetoidulisi kui ka kartmatuid kiskjaid? Iga kleebis on justkui aknaks kadunud maailma, võimaldades sul avastada ja õppida rohkem nende hämmastavate olendite kohta.

Raamatu autor on teinud suurepärast tööd, et tuua sinuni usaldusväärne ja meeliköitev kogum, mis rikastab sinu teadmisi ja pakub tunde rõõmu. Kui dinosaurused sind paeluvad, siis "Dinosaurused. 100 kleepsu" on just see, mida vajad, et oma huvi veelgi süvendada.

Kasuta neid kleebiseid, et jagada oma armastust dinosauruste vastu maailmaga või hoia neid enda jaoks kui väikest aaret. Sinu kujutlusvõime on ainus piir – loo, õpi ja lase oma dinosaurusearmastusel õitseda!