Dinosaurused

Dinosaurused

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta eelajalooliste hiiglaste maailm läbi loovuse prisma! "Dinosaurused", autorilt, kes on oma teadmised ja kirg need ammused olendid elustada, pakub sulle võimalust sukelduda aegade sügavusse, andes samal ajal vabad käed oma kujutlusvõime rakendamiseks.

See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid interaktiivne teekond, kus iga lehekülg kutsub sind lisama värvi ja isikupära. Täiskasvanud ja lapsed võrdselt leiavad selles teoses rõõmu ja inspiratsiooni, kuna see ei ole pelgalt värvimisraamat, vaid ka hariv sissevaade dinosauruste mitmekesisesse maailma.

Kas teadsid, et dinosaurused valitsesid Maad üle 160 miljoni aasta? Või et nad hõlmasid sadu liike, alates tohututest taimetoidulistest kuni väledate kiskjateni? Raamatu lehekülgedel ootavad sind täpsed ja detailirikkad illustratsioonid, mis on loodud selleks, et äratada ellu need kadunud hiiglased. Sinu ülesanne on anda neile värvid, just sellised, nagu sina ette kujutad.

Kui oled kunagi tahtnud teada rohkem dinosauruste kohta või soovid lihtsalt lõõgastuda värvide maailmas, siis see raamat on just sinule. See ei ole ainult meelelahutus – see on ka võimalus õppida ja avardada oma teadmisi ühest kõige põnevamast ajastust meie planeedi ajaloos.

Võta pintslid või pliiatsid ja asu teekonnale, mis äratab su loovuse ja viib sind kokku olenditega, kes kõnnivad taas Maa peal, vähemalt sinu kujutluses. "Dinosaurused" ootab sind, et avastaksid, millised värvid ja varjundid sobivad kõige paremini nende majesteetlike olendite maalimiseks. Sinu kujutlusvõime on piiriks – loo oma isiklik jurassiline maailm!