Dinovärvikas

Dinovärvikas

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.19€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline võis olla plateosaurus'i välimus või mis eesmärki teenisid stegosaurus'e seljaplaadid? Või millist tooni võis kanda uhke einiosaurus? "Dinovärvikas", autorilt, kes on pühendunud noorte loodus- ja teadushuviliste rõõmustamisele, viib sind avastusretkele läbi dinosauruste kirju maailma.

See pole lihtsalt värviraamat – see on sinu võimalus astuda ajamasinasse ja tuua mineviku hiiglased oma käe all ellu. Iga lehekülg pakub sulle võimalust luua oma versioon ammu kadunud olenditest, andes neile elu läbi värvide ja kujutlusvõime. Ja kui oled oma kunstiteose valmis saanud, on sul võimalik see tänu nutikale perforeeritud servale raamatust välja rebida ning oma toa seinale uhkusega välja panna. Kujutle enda tuba kui isiklikku dinosauruste parki, kus iga värvitud leht on nagu aknake ammusesse maailma.

Lisaks värvimisele on raamatus ka kleepsud, mis aitavad sinu loodud piltidele veelgi rohkem iseloomu anda. Need lisad teevad sinu dinosauruste kogemuse veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks.

"Dinovärvikas" on suurepärane viis, kuidas sina, noor loodusuurija, saad ühendada oma armastuse kunsti ja paleontoloogia vastu. See on hariv, lõbus ja loominguline tegevus, mis sobib suurepäraselt vihmaste päevade sisustamiseks või lihtsalt aja veetmiseks, kui soovid sukelduda ajaloo sügavustesse.

Võta pintslid või pliiatsid kätte ja hakka avastama – sinu isiklik dinosauruste maailm ootab sind!