DISNEY CLASSIC. SUVINE NUPUTAMISRAAMAT

DISNEY CLASSIC. SUVINE NUPUTAMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas oled valmis sukelduma suvistesse seiklustesse koos Disney lemmiktegelastega? "Disney Klassik. Suve nuputamisraamat" on ideaalne kaaslane kõigile, kes armastavad mõistatusi lahendada ja värve maailma lisada. See raamat on täis põnevaid ülesandeid, mis panevad sinu ajurakud tööle ja pakuvad rõõmu igal suvepäeval.

Kui suvi saabub ja päike taevas kõrgemalt särab, on just õige aeg haarata kätte värvipliiatsid ja asuda lahendama lõbusaid ülesandeid, mis on inspireeritud Disney ajatutest lugudest. Raamatust leiad mitmesuguseid tegevusi - alates labürintidest ja punktist punktini joonistamisest kuni värvi järgi numbrite ühendamiseni. See on suurepärane võimalus arendada loogilist mõtlemist ja peenmotoorikat, samal ajal kui suvised päevad mööduvad mängeldes.

"Disney Klassik. Suve nuputamisraamat" on justkui aarete kirst, kus iga lehekülg toob esile uue sõbra Disney maagilisest maailmast. Kas oled valmis kohtuma Mickey, Minnie, Donaldi ja paljude teiste armastatud tegelastega? Nad kõik on siin, et sinu suvepäevi rõõmsamaks muuta.

See raamat ei ole ainult lastele, vaid ka igale Disney fännile, kes soovib oma suvele veidi maagiat lisada. Võta hetk iseendale, lase fantaasial lennata ja naudi hetki, mil saad olla loov ja mänguline. "Disney Klassik. Suve nuputamisraamat" ootab sind, et pakkuda rõõmu ja meelelahutust igale nuputamishuvilisele sõbrale.

Pane oma mõistus proovile ja lase oma lemmiktegelastel suvepäevi ilmestada. Kas oled valmis avastama, milliseid seiklusi Disney tegelased sulle sel suvel pakkuda on?