DISNEY CLASSIC. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

DISNEY CLASSIC. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled valmis sukelduma muinasjutulisse maailma, mis on täis värve ja rõõmu? "Disney Classic. Värvimisraamat kleebustega" on just see, mida vajad, et äratada ellu oma lapsepõlve lemmikud Disney tegelased. Haara kinni oma värvilistest pliiatsitest ja lase oma loovusel lennata, täites lehekülgi erksate toonidega.

See raamat on täiuslik viis, kuidas lõõgastuda ja meenutada neid armastatud hetki, mida oled veetnud koos Miki Hiire, Lumivalgeke, Tuhkatriinu ja paljude teiste Disney sõpradega. Iga lehekülg pakub sulle võimalust lisada oma isiklik puudutus klassikaliste stseenide ja tegelaste juurde, muutes need veelgi erilisemaks.

Lisaks värvimisele on raamat varustatud kleebustega, mis annavad sulle võimaluse oma loomingut veelgi kaunistada ja personaliseerida. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, olles samal ajal lõbus tegevus nii lastele kui ka täiskasvanutele.

"Disney Classic. Värvimisraamat kleebustega" on mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv viis aja veetmiseks. See on ideaalne kingitus igale Disney fännile, olenemata vanusest. Lase oma fantaasial lennata ja avasta uuesti need imelised lood, mis on rõõmustanud põlvkondi. Kas oled valmis astuma sammukese lähemale oma lapsepõlve unistuste maailmale?