DISNEY CLASSIC. VÄRVIMISRAAMAT

DISNEY CLASSIC. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Valmistu imeliseks rännakuks koos Disney maagiliste tegelastega! "Disney Classic. Värvimisraamat" kutsub sind üles haarama oma värvilised pliiatsid ja sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus iga lehekülg ootab sinu puudutust, et ellu ärgata. See pole lihtsalt värvimisraamat – see on pilet lapsepõlve lemmiklugude juurde, kus sina oled looja.

Kas tunned juba, kuidas su käes olev pliiats tõmbab sind loovuse poole? Kujutle, kuidas klassikalised Disney tegelased ootavad sinu käe all uusi värve ja elu. Anna elu Miki Hiirele, Minni, Donaldile ja paljudele teistele, kes on ammu su südamesse pugenud.

See raamat ei ole ainult lastele, vaid ka igale täiskasvanule, kes soovib hetkeks põgeneda argipäeva rutiinist ja tunda taas lapsemeelset rõõmu. Võta hetk iseendale, lase oma mõttelend vabaks ja naudi rahustavat värvimise protsessi.

"Disney Classic. Värvimisraamat" on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, aidates neil arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Samuti on see suurepärane kingiidee igale Disney fännile, olenemata vanusest.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – haara oma värvimisraamat ja lase oma sisemisel kunstnikul särada!