DISNEY JÄNKUD. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

DISNEY JÄNKUD. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis kohtuma armastatud jänkuperega, kes on juba aastakümneid lapsi rõõmustanud? "Disney Jänkud. Värvimisraamat kleebustega" on raamat, mis viib sind Põntsutaja ja tema toreda pere seltsi. See pole lihtsalt värvimisraamat – see on põnev seiklus, kus saad osa nende igapäevaelust ja mängudest.

Kujutlusvõime lendu lastes ja värvipliiatseid kasutades saad anda elu nendele armastatud Disney tegelastele. Ja mis veelgi parem – raamatuga on kaasas kleebused, mis muudavad värvimiskogemuse veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks. Need kleebused on suurepärane viis oma lemmiktegelaste kaunistamiseks ja oma loovuse väljendamiseks.

Kas oled valmis avastama Põntsutaja pere saladusi ja nautima nende seltsi? See värvimisraamat on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja vabastada oma sisemine kunstnik. Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, aidates neil värvida ja kleepse kleepida.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – "Disney Jänkud. Värvimisraamat kleebustega" ootab sind, et pakkuda tunde lõbu ja loovust. Võta värvipliiatsid ja asu teele imelisse Disney jänkude maailma!