DISNEY PIXAR. KÕIGE PAREMAD SÕBRAD. VÄRVIMIS-JA NUPUTAMISRAAMAT

DISNEY PIXAR. KÕIGE PAREMAD SÕBRAD. VÄRVIMIS-JA NUPUTAMISRAAMAT

Autor: Disney-Pixar

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Disney Pixari maagiline maailm uue nurga alt "Disney Pixar: Parimad Sõprad Põnevus ja Värvimine" raamatuga, mis viib sind läbi armastatud tegelaste seikluste. Sinu lemmikud, nagu Woody, Buzz Lightyear, Nemo ja paljud teised, on siin, et pakkuda sulle rõõmu ja mängulist meelelahutust.

Kas oled valmis sukelduma värvidemaailma ja lahendama põnevaid ülesandeid? See raamat on sinu võimalus tuua ellu Pixar'i filmide kangelased, andes neile värve ja lahendades nuputamisülesandeid. Lisa oma lemmiktegelastele värve, kasutades oma kujutlusvõimet ja loovust.

"Disney Pixar: Parimad Sõprad Põnevus ja Värvimine" ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on ka sinu võimalus proovida kätt erinevate mõistatuste lahendamisel. Raamatus on küsimused ja mõistatused, mis panevad sind mõtlema ja aitavad arendada loogilist mõtlemist.

Kasuta kaasasolevaid kleepse, et muuta oma seiklused veelgi põnevamaks ja isikupärasemaks. See raamat on suurepärane viis veeta kvaliteetaega, olles loov ja samal ajal nautides Disney Pixari imelist maailma.

Sobib suurepäraselt nii noortele fännidele kui ka vanematele nostalgiahõngulisteks hetkedeks, "Disney Pixar: Parimad Sõprad Põnevus ja Värvimine" on raamat, mis toob kokku pere kõige pisemad ja suuremad, ühendades põlvkondi läbi ühise tegevuse ja armastuse Disney Pixari lugude vastu.

Haara oma pliiatsid ja valmistu seikluseks, kus iga lehekülg on uus võimalus kogeda rõõmu ja avastamist koos oma lemmik Pixar'i tegelastega!