DISNEY PRINTSESS. TUHKATRIINU VÄRVIMISRAAMAT

DISNEY PRINTSESS. TUHKATRIINU VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas mäletad lugu armastatud Tuhkatriinust, kes elas oma kurja võõrasema ja õdede varjus, unistades paremast elust? "Disney Printsess: Tuhkatriinu Värvimisraamat" viib sind tagasi selle klassikalise loo juurde, kus saad ise luua värviküllase maailma, mis on täis võlu ja imet.

Tuhkatriinu lugu on ajatu – see on lugu lootusest, unistustest ja sellest, kuidas headus võidab kurjuse. See värvimisraamat kutsub sind osalema Tuhkatriinu imelises muinasjutus. Võta oma värvipliiatsid või -kriidid ja anna elu mustvalgetele lehekülgedele, mis ootavad sinu puudutust, et särada kõigi värvidega.

Lisaks värvimisele saad raamatuga kaasa ka kleepsud, mis võimaldavad sul loo tegelasi ja stseene veelgi rohkem isikupärastada. Kujutle end Tuhkatriinu maagilisse maailma, kus iga sinu värvivalik toob lähemale hetke, mil ta kohtub oma printsiga.

See raamat on suurepärane võimalus lastele arendada peenmotoorikat ja värvitaju, samal ajal nautides üht kõige armastatumat Disney lugu. Sinu kätes olevad pildid ootavad, et sa neile elu sisse puhuksid. Nii et pane end valmis muinasjutuliseks seikluseks, kus sina oled kunstnik ja looja.

"Disney Printsess: Tuhkatriinu Värvimisraamat" on ideaalne kingitus igale väikesele kunstnikule või Disney muinasjuttude austajale. Avasta uuesti Tuhkatriinu lugu ja lase oma loovusel lennata koos selle värvimisraamatuga, mis pakub tunde lõbusat ja loomingulist tegevust.