Disney printsess. Väike printsess Tuhkatriinu

Disney printsess. Väike printsess Tuhkatriinu

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta võlumaailm, kus peitub üks eriline lugu, mis ootab sinu puudutust, et ellu ärgata. "Disney printsess. Väike printsess Tuhkatriinu" on raamat, mis viib sind südantsoojendavale teekonnale koos ühe kõige armastatumaga Disney tegelaskujude hulgast. See pole pelgalt jutustus; see on kutse sulle, et anda elu värvidele ja tuua esile Tuhkatriinu ning tema truude loomasõprade ilu.

Kas oled kunagi mõelnud, milliseid saladusi Tuhkatriinu ema võis oma tütrele edasi anda? Selle raamatu lehekülgedel avaneb sulle võimalus sukelduda nende intiimsetesse hetkedesse ja avastada, kuidas need mõjutasid Tuhkatriinu teekonda printsessiks saamisel.

Raamat pakub sulle rohkem kui lihtsalt loo; see on interaktiivne kogemus. Võta oma värvipliiatsid või markerid ja anna oma panus Tuhkatriinu maailma, muutes mustvalged illustratsioonid elavaks kunstiteoseks. Iga pilt, mille sa värvidega täidad, on nagu sinu enda loodud maagiline puudutus, mis toob esile Tuhkatriinu ja tema sõprade lood.

"Disney printsess. Väike printsess Tuhkatriinu" ei ole ainult lastele mõeldud meelelahutus, vaid see on ka võimalus vanematele veeta kvaliteetaega koos oma lastega, jagades neile lugusid väärtustest ja unistuste tähtsusest.

Kui oled valmis sukelduma Tuhkatriinu imelisse maailma ja avastama, mis teeb temast tõelise printsessi, siis see raamat on just sinule. Võta hetk enda jaoks, leia oma lemmikvärvid ja hakka looma midagi kaunist – just nagu Tuhkatriinu lugu ise.