DISNEY PRINTSESS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

DISNEY PRINTSESS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Avasta Disney printsesside võlumaailm läbi värvide ja kleebiste! "Disney Printsess. Värvimisraamat kleebustega" viib sind imelisele seiklusele, kus saad kohtuda oma armastatud tegelastega ja anda neile elu oma värvivalikute kaudu. Haara oma värvipliiatsid ning valmistu looma omaenda kunstiteoseid, kus iga lehekülg on uus võimalus särada.

See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat – see on sinu võimalus astuda loovuse maailma, kus saad ise luua ja kujundada, kuidas Disney printsessid sinu silme ees elustuvad. Kleebiste lisamine annab veel ühe kihi isikupära, võimaldades sul kaunistada lehekülgi ja tuua oma lemmiktegelased veelgi lähemale südamele.

Kas oled valmis sukelduma lugude ja legendide sügavusse, kus iga printsess ootab sinu puudutust, et oma lugu jutustada? "Disney Printsess. Värvimisraamat kleebustega" on sinu pilet unistuste maailma, kus saad olla osa nende igavikulistest seiklustest. Pane oma loovus proovile ja lase oma fantaasial lennata koos Ariel, Belle, Tuhkatriinu ja teiste armastatud Disney printsessidega.

Selle raamatu lehekülgedel on sinu ees avanemas mitte ainult värvimisrõõm, vaid ka võimalus õppida ja kasvada koos nende ajatute tegelastega. Iga värvitud lehekülg on justkui peatükk sinu enda loodud muinasjutus. Kas oled valmis alustama? Sinu seiklus ootab!