DISNEY PRINTSESS. VÄRVIMISRAAMAT

DISNEY PRINTSESS. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta uuesti võlumaailma, kus elavad Sinu armastatud Disney printsessid! "Disney Printsess. Värvimisraamat" kutsub Sind üles ärata ellu need imelised tegelased, kes on saatnud paljusid läbi lapsepõlve unistuste ja seikluste. Haara oma värvilised pliiatsid ja lase oma loovusel lennata, tuues lehekülgedele elu ja värvi.

See raamat on Sinu võimalus veeta aega koos Arieliga, kes ujub sügaval ookeani südames, või jäädvustada Tuhkatriinu elegantsi tema kuulsal tantsupeol. Iga lehekülg pakub Sulle võimalust olla osa nende ajatute lugude maagiast, andes Sulle vabaduse valida värvid ja varjundid, mis kõige paremini väljendavad Sinu nägemust ja stiili.

Kas oled valmis sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus iga printsess ootab Sind, et tuua nende lood ellu just Sinu käe läbi? "Disney Printsess. Värvimisraamat" on Sinu pilet sellele rõõmsale ja värviküllasele teekonnale. Pane oma igapäevaelu hetkeks pausile ja naudi hetki, mil saad olla kunstnik oma muinasjutus.

Pidage meeles, et iga lehekülg on Sinu võimalus luua midagi ainulaadset – olgu see siis kuldse kleidiga Belle või seiklushimuline Jasmine. See raamat ei paku mitte ainult lõõgastust ja meelelahutust, vaid ka võimalust arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Nii et, olgu Sul juba varasem kokkupuude värvimisega või oled alles avastamas seda rahustavat hobi, "Disney Printsess. Värvimisraamat" on täiuslik kaaslane igale vanusele.