Disney värvimisraamat. Seiklused meresügavustes

Disney värvimisraamat. Seiklused meresügavustes

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta võlumaailma, mis peitub lainete all, "Disney värvimisraamatus: Seiklused meresügavustes". See raamat viib sind põnevale rännakule koos armastatud Disney ja Pixari tegelastega, kelle seiklused on vallutanud nii suurte kui väikeste südamed. Pane oma värvipliiatsid proovile ja anna elu allvee-imestele, mis ootavad sind lehekülgedel, kus iga pilt kujutab endast uut avastust.

Sinu kujutlusvõime saab tiivad, kui sa värvide abil lood oma versiooni Arielist, Nemo'st, Dory'st ja paljudest teistest tegelastest, kes on tuttavad nii klassikalistest kui kaasaegsetest filmidest. Ja mis veelgi toredam – raamatuga kaasnevad kleepsud, mis lisavad värvimisele mängulisust ja võimaldavad sul oma loomingut veelgi isikupärastada.

Kas sa oled valmis sukelduma? "Disney värvimisraamat: Seiklused meresügavustes" ootab sind, et saaksid osa saada sellest imelisest allvee maailmast. Võta hetk enda jaoks, lase loovusel lennata ja naudi rahustavat tegevust, mis pakub rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele. Sinu seiklus meresügavustes algab nüüd – värvipliiatsid kätte ja looma!