DOMINEERIV VÄRV. KASTANPRUUN

DOMINEERIV VÄRV. KASTANPRUUN

Autor: Koidu Ferreira

Kirjastus: KOITEV

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
22.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kui sa armastad põnevust ja fantaasiat, siis Koidu Ferreira "Domineeriv Värv. Kastanpruun" viib sind kaasa tormilisse seiklusesse, kus saatuslikud valikud ja ootamatud liidud määravad inimkonna tuleviku. See on lugu, kus noor inimtüdruk Liana avastab Keithi varjatud kavatsused, mis sunnib peategelasi Cordeviat ja Clayd otsima liitlasi kaugemalt kui kunagi varem.

Kui sa oled juba tuttav esimese kahe osaga, siis tead, et Ferreira maailm on täis sügavat draamat ja keerukaid suhteid. Kolmandas osas seisavad meie kangelased silmitsi veelgi suuremate väljakutsetega. Clay ja Alricku elud on kaalul ning inimkonna häving terendab silmapiiril.

Kuidas suudab Cordevia päästa oma lähedasi ja mis hinda tuleb tal maksta kompromissi eest, mida pakub alfaisane Larry? Kas Larry hoiab oma lubadusi, kui ta saab enda kätte nii võimu kui ka Cordevia saatuse?

Koidu V. G. Ferreira, sündinud Eestis ja elades Prantsusmaal, on loonud haarava loo, mis kõnetab sügavalt ja paneb mõtlema inimkonna rolli üle tulevikumaailmas. "Domineeriv Värv. Kastanpruun" on 2017. aastal Varraku poolt avaldatud sarja "Domineeriv Värv" kolmas raamat, millele eelnesid "Tumepunane" ja "Must". Ferreira kirjanduslik anne on pälvinud tunnustust, kui esimene osa nomineeriti Tartus Lapsepõlve kirjandusauhinnale.

Kui sa oled valmis sukelduma sügavale fantaasiamaailma, kus iga otsus võib muuta kõike, siis on "Domineeriv Värv. Kastanpruun" just see, mida sa otsid. Ära jäta kasutamata võimalust kogeda seda põnevat lugu, mis viib sind läbi ohtude ja katsumuste, pakkudes samas ka lootust ja armastust.